FillOn Bio

4 428,00 zł
Brutto

FillOn jest nowoczesnym urządzeniem do wytwarzania poduszek z powietrzem w tym z folii biodegradowalnej i w 100% nadającej się do kompostowania. Folie organiczne z mączki kukurydzianej lub skrobi ziemniaczanej to absolutna nowość na polskim rynku! Oferowane folie do urządzenia posiadają certyfikaty biodegradowalności oraz możliwości kompostowania ich (BIOCOMPOSTABLE).

Urządzenie pracuje bezproblemowo zarówno w małych jak również dużych magazynach logistycznych. Urządzenie jest polskiej produkcji z gwarancją producenta aż 36 miesięcy i wsparciem oraz zapewnieniem serwisu pogwarancyjnego.

Gwarancja 36 miesięcy Fillon

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

FillOn

Oferowane urządzenie Fillon pracuje zarówno na większości dostępnych folii w tym LDPE, HDPE, MDPE jak również foliach biodegradowalnych i nadających się do kompostowania.

W dobie ekologicznych wyzwań i patrzenia w przyszłość, jest to właściwy wybór dla tych, na których Klienci wywierają presję ekologicznego pakowania wysyłanych towarów.

Prosty panel sterujący umożliwia zaprogramowanie urządzenia na wiele rodzajów i rozmiarów folii HDPE oraz BIO. Mamy możliwość poza wyborem właściwego programu, płynnej regulacji temperatury zgrzewania, ilości wdmuchiwanego powietrza jak również ustalenia ile poduszek z powietrzem maszyna ma wykonać.

Urządzenie posiada certyfikat CE, instrukcję obsługi w języku polskim, 36 miesięcy gwarancji oraz wsparcie techniczne. Urządzenie ma wbudowany kompresor i pracuje przy zasilaniu 230V. Fillon może pracować zarówno w pozycji pionowej jak również poziomej. Możemy go doposażyć w stojak jak również kosz na poduszki z powietrzem.

Urządzenie ma szybszy czas startu niż FillPro One, bardziej nowoczesną grzałkę a zmodernizowany system nadmuchu poduszek powietrzem pozwala na napełnianie zarówno woreczków z powietrzem jak również mat o szerokości 40cm.

Maty wytwarzane na urządzeniu Fillon

Chętnie umówimy się z Państwem na bezpłatną prezentację oferowanego urządzenia u Państwa w magazynie. Istnieje możliwość pozostawienia urządzenia do testu.

Uwaga! Mamy wyłączność na sprzedaż urządzeń FillOn


Urządzenie FillOn

2 produktów w tej samej kategorii:

Urządzenie FillPro One

Urządzenie FillPro One do produkcji wypełniaczy do paczek w tym: poduszek z powietrzem, mat z powietrzem, poduszek z folii biodegradowalnej. Małe gabaryty a duże możliwości dostosowane do każdych warunków pracy w małych oraz dużych magazynach. Urządzenie może stać na stojaku lub regale a nawet wisieć na ścianie.  Istnieje możliwość podłączenia systemy start/stop i automatycznego uruchamiania maszyny do produkcji poduszek wypełnionych powietrzem.

Istnieje możliwość zainstalowania koszy i pracy na kilku stanowiskach pakowania.

Dużym plusem urządzenia jest możliwość zastosowania do produkcji wypełniaczy folii ekologicznej ulegającej biodegradacji (ECO BIO).

Urządzenie Opus Mini

 Proponujemy zakup nowoczesnego urządzenia Opus-Mini produkującego poduszki z powietrzem oraz maty o szerokości 40cm z folii biodegradowalnej.

To niewielkich rozmiarów urządzenie pozwala na wyprodukowanie wypełniaczy do paczek bezpośrednio w miejscu pakowania paczek.

Opus-mini produkuje poduszki z powietrzem i maty z biodegradowalnej folii HDPE.

Wypełniacze z Opus-Bio są wytrzymałe na ściskanie, a perforacja pomiędzy poszczególnymi poduszkami umożliwia  odrywanie niezbędnej ich ilości.

 Urządzenie Opus-Mini jest produkcji angielskiej wyprzedzając tanie urządzenia chińskiej produkcji.

Urządzenie posiada  instrukcję obsługi po polsku oraz certyfikat CE.

Prosty panel sterowania umożliwia dostosowanie maszyny do potrzeb i oczekiwań osoby pakującej.