Urządzenie FillOn Bio

4 428,00 zł
Brutto

FillOn jest nowoczesnym urządzeniem do wytwarzania poduszek z powietrzem w tym z folii biodegradowalnej i w 100% nadającej się do kompostowania. Folie organiczne z mączki kukurydzianej lub skrobi ziemniaczanej to absolutna nowość na polskim rynku! Oferowane folie do urządzenia posiadają certyfikaty biodegradowalności oraz możliwości kompostowania ich (BIOCOMPOSTABLE).

Urządzenie pracuje bezproblemowo zarówno w małych jak również dużych magazynach logistycznych. Urządzenie jest polskiej produkcji z gwarancją producenta aż 36 miesięcy i wsparciem oraz zapewnieniem serwisu pogwarancyjnego.

Gwarancja 36 miesięcy Fillon

Ilość

FillOn

Oferowane urządzenie Fillon pracuje zarówno na większości dostępnych folii w tym LDPE, HDPE, MDPE jak również foliach biodegradowalnych i nadających się do

kompostowania.

W dobie ekologicznych wyzwań i patrzenia w przyszłość, jest to właściwy wybór dla tych, na których Klienci wywierają presję ekologicznego pakowania wysyłanych towarów.

Prosty panel sterujący umożliwia zaprogramowanie urządzenia na wiele rodzajów i rozmiarów folii HDPE oraz BIO. Mamy możliwość poza wyborem właściwego programu, płynnej regulacji temperatury zgrzewania, ilości wdmuchiwanego powietrza jak również ustalenia ile poduszek z powietrzem maszyna ma wykonać.

Urządzenie posiada certyfikat CE, instrukcję obsługi w języku polskim, 36 miesięcy gwarancji oraz wsparcie techniczne. Urządzenie ma wbudowany kompresor i pracuje przy zasilaniu 230V. Fillon może pracować zarówno w pozycji pionowej jak również poziomej. Możemy go doposażyć w stojak jak również kosz na poduszki z powietrzem.

Urządzenie ma szybszy czas startu niż FillPro One, bardziej nowoczesną grzałkę a zmodernizowany system nadmuchu poduszek powietrzem pozwala na napełnianie zarówno woreczków z powietrzem jak również mat o szerokości 40cm.

Chętnie umówimy się z Państwem na bezpłatną prezentację oferowanego urządzenia u Państwa w magazynie. Istnieje możliwość pozostawienia urządzenia do testu.

Uwaga! Mamy wyłączność na sprzedaż urządzeń FillOn

Link do pracy urządzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=FtFPiP3lbmc


Urządzenie FillOn

5 produktów w tej samej kategorii: