Urządzenie Starfill Eco

3 259,50 zł
Brutto

Maszyna do wypełniaczy Starfill Eco. Małe urządzenie dla twojej firmy ułatwiające pakowanie. Jeśli masz mało miejsca na magazynie, to Starfill Eco idealnie się u ciebie sprawdzi.

Ilość

Urządzenie Starfill Eco produkujące wypełniacze do paczek. Małe gabaryty, a duże możliwości dostosowane do każdych warunków pracy, w małych oraz dużych magazynach. Urządzenie posiada kilka programów do wytwarzania wypełniaczy. Możemy na nim produkować zarówno zwykłe poduszki jak i maty.

Starfill Eco charakteryzuje się prostą obsługą oraz cichą pracą, dzięki czemu nie wpływa na komfort pracy podczas pakowania.

Podczas pracy urządzenia mamy możliwość zmiany jego prędkości, temperatury zgrzewu oraz ilości wdmuchiwanego powietrza.

Dużym plusem urządzenia jest możliwość zastosowania do produkcji wypełniaczy folii ekologicznej ulegającej biodegradacji (ECO BIO).

Folie jakimi dysponujemy do urządzeń:

  • Folia HDPE biodegradable 10cm x20cm x500mb

  • Folia HDPE biodegradable 20cm x20cm x500mb

  • Folia HDPE biodegradable 16cm x40cm x325mb

  • Folia HDPE biodegradable  40cm x 32cm– 3250mb

  • Folia HDPE air cushion 120x200x500mb

  • Folia HDPE air cushion  200x200x500mb

  • Folia HDPE air cushion Quilt (maty) 400x300x325mb

Urządzenie posiada 12 miesięczną gwarancję producenta.


Starfill Eco

2 produktów w tej samej kategorii:

Urządzenie Opus Mini

 Proponujemy zakup nowoczesnego urządzenia Opus-Mini produkującego poduszki z powietrzem oraz maty o szerokości 40cm z folii biodegradowalnej.

To niewielkich rozmiarów urządzenie pozwala na wyprodukowanie wypełniaczy do paczek bezpośrednio w miejscu pakowania paczek.

Opus-mini produkuje poduszki z powietrzem i maty z biodegradowalnej folii HDPE.

Wypełniacze z Opus-Bio są wytrzymałe na ściskanie, a perforacja pomiędzy poszczególnymi poduszkami umożliwia  odrywanie niezbędnej ich ilości.

 Urządzenie Opus-Mini jest produkcji angielskiej wyprzedzając tanie urządzenia chińskiej produkcji.

Urządzenie posiada  instrukcję obsługi po polsku oraz certyfikat CE.

Prosty panel sterowania umożliwia dostosowanie maszyny do potrzeb i oczekiwań osoby pakującej.

FillOn Bio

FillOn jest nowoczesnym urządzeniem do wytwarzania poduszek z powietrzem w tym z folii biodegradowalnej i w 100% nadającej się do kompostowania. Folie organiczne z mączki kukurydzianej lub skrobi ziemniaczanej to absolutna nowość na polskim rynku! Oferowane folie do urządzenia posiadają certyfikaty biodegradowalności oraz możliwości kompostowania ich (BIOCOMPOSTABLE).

Urządzenie pracuje bezproblemowo zarówno w małych jak również dużych magazynach logistycznych. Urządzenie jest polskiej produkcji z gwarancją producenta aż 36 miesięcy i wsparciem oraz zapewnieniem serwisu pogwarancyjnego.

Gwarancja 36 miesięcy Fillon