Poduszki z powietrzem

Woreczki z powietrzem to jeden z najtańszych sposobów zabezpieczania przesyłek. Posiadamy w ofercie poduszki z powietrzem z różnych rodzajów folii, w tym: HDPE, LDPE, ekologicznej, biodegradowalnej jak również z recyklingu.
Charakteryzują się dużą estetyką oraz lekkością. Dzięki perforacji po każdym woreczku, w każdej chwili możemy oderwać potrzebną ilość wypełniacza i umieścić w paczce.
Świetnie się sprawdzają przy pakowaniu  przedmiotów takich jak szkło, porcelana, kosmetyki, laptopy, butelki, artykuły medyczne, elektronika itp.
Poduszki z powietrzem są dostępne w wielu rozmiarach oraz rodzajach folii od LDPE po HDPE. Mamy możliwość  wykonania dowolnej wielkości woreczków również na konkretne zamówienie.
Wypełniacze do paczek tego typu można również produkować na stanowisku pakowania przy użyciu naszego urządzenia Fill-Pro One.

Produktów: 8

Wyświetlanie 1-8 z 8 produkt (ów)

Wypełniacz ekologiczny 100x200mm-450sztuk

Biodegradowalne woreczki z powietrzem Opus Bio100x200mm-450sztuk. Użycie ekologicznej folii sprawia, że poduszki z powietrzem są przyjazne środowisku naturalnemu. Posiadamy certyfikaty na ten rodzaj biodegradowalnej folii. Używanie folii BIO to wyjście na przeciw oczekiwaniom Twoich Klientów. Folia do wypełniaczy typu EKO występuje w kilku rodzajach i wielkościach. Więcej informacji o ekologicznych wypełniaczach pod Nr telefonu 512 679 509.