Urządzenia do ekologicznych wypełniaczy

Szeroki wybór urządzeń do produkcji wypełniaczy

Oferowane przez nas urządzenia mają możliwość produkowania różnej wielkości woreczków z powietrzem oraz mat powietrznych, również przy użyciu ekologicznej i biodegradowalnej folii. Posiadamy najnowszej generacji urządzenia do produkcji wypełniaczy z powietrzem służące do wypełniania pustych przestrzeni i zabezpieczenia wysyłanego towaru podczas jego transportu. Co istotne, każde urządzenie do produkcji wypełniaczy jest bezpieczne, wydajne oraz proste w obsłudze. Nasze sprzęty są objęte pełną gwarancją na 24 miesiące oraz bezpłatnym serwisem pogwarancyjnym w przypadku kontynuowania współpracy. Proponujemy urządzenie do produkcji wypełniaczy w wersji FillPro One, Starfill, FillOn oraz Opus-Mini. Wszystkie są używane zarówno w małych, jak i dużych magazynach logistycznych. Urządzenie do produkcji wypełniaczy stanowi kluczowy element w procesie produkcyjnym, szczególnie w branżach związanych z opakowaniami. Dzięki niemu można z łatwością dostosować się do zmiennych potrzeb rynku. Zakup urządzenia do wypełniaczy opłaca się każdemu, komu zależy przede wszystkim na oszczędności czasu, a także miejsca potrzebnego do magazynowania.

Wybierz urządzenie do produkcji wypełniaczy i oszczędź cenny czas

Posiadamy stoki materiałów eksploatacyjnych, w tym folie ekologiczne biodegradowalne do tych urządzeń, przez co wysyłki realizowane są z dnia na dzień. Produkty posiadają certyfikat producenta i są oferowane w różnych wymiarach. Folie BIO oraz z recyklingu są polecane wszystkim firmom dbającym o ekologiczny wizerunek.

Urządzenie FillOn Bio

FillOn jest nowoczesnym urządzeniem do wytwarzania poduszek z powietrzem w tym z folii biodegradowalnej i w 100% nadającej się do kompostowania. Folie organiczne z mączki kukurydzianej lub skrobi ziemniaczanej to absolutna nowość na polskim rynku! Oferowane folie do urządzenia posiadają certyfikaty biodegradowalności oraz możliwości kompostowania ich (BIOCOMPOSTABLE).

Urządzenie pracuje bezproblemowo zarówno w małych jak również dużych magazynach logistycznych. Urządzenie jest polskiej produkcji z gwarancją producenta aż 36 miesięcy i wsparciem oraz zapewnieniem serwisu pogwarancyjnego.

Gwarancja 36 miesięcy Fillon